1 2 3 4 5 6

doTERRA SPRING TOUR 2020

Košice 18. 3.  l  Banská Bystrica 19. 3.  l  Bratislava 31. 3. 

Spring Tour už prichádza!
#doterraontour 

Tí z vás, ktorí ešte nie sú registrovaní v doTERRA, majú vstup ZDARMA!
Dajte nám vedieť :) 


Objavte nové spôsoby, ako prevratne zmeniť svoj wellness pomocou sily esenciálnych olejov a ako zapojiť tieto úžasné dary prírody do vášho každodenného života. 

Stretnite sa s ohromnými ľuďmi, vypočujte si ich inšpirujúce príbehy a staňte sa súčasťou našej rozrastajúcej sa rodiny doTERRA.

Chcete sa dozvedieť, ako vám môžu výrobky dōTERRA dať možnosť prevziať kontrolu nad vaším zdravím životným štýlom? Pozrite nižšie exkluzívne špeciálne balíčky, ktoré sú v predaji počas celého trvania podujatia Spring Tour 2020. 

Pridajte sa k nám! Do začiatku turné zostáva už len niekoľko týždňov.


Kedy a kde?

Vstupné 3 € platí IBA pre REGISTROVANÝCH členov doTERRA.

Tí z vás, ktorí ešte nie sú registrovaní v doTERRA, majú vstup ZDARMA! 

18. 3. Košice 18:00 - 21:00 Congress Center Hotel
19. 3. Banská Bystrica 18:00 - 21:00 Hotel Lux
31. 3. Bratislava 18:00 - 21:00 NH Bratislava Gate One


O čom to bude?

Ak ste v doTERRA nový alebo prijímate dary prírody už po mnoho rokov, Spring Tour je nevšedná príležitosť dozvedieť sa o celistvom životnom štýle, využívajúc silu esenciálnych olejov na zlepšenie spôsobu, ako sa staráte o pocit pohody vás a vašej rodiny.

S radostným novým rokom, ktorý máme pred sebou, nastal čas začať od začiatku. Pripravte sa na očistu vašej mysle a tela a vdýchnite nový život do vašej individuálnej wellness starostlivosti. Spring Tour vás obohatí znalosťami, vďaka ktorým spoznáte svoje potreby a ktoré vám pomôžu na vašej každodennej ceste v ústrety zmene a rastu.

Zistite všetko o projektoch v Európe v rámci nadácie dōTERRA Healing Hands™ a vypočujte si najnovšie príbehy, ktoré sa udiali vo vašej blízkosti vďaka iniciatíve Cō-Impact Sourcing™. Upevnite si svoje znalosti o celosvetovej botanickej sieti doTERRA Global Botanical Network. Pridajte sa k nám a zažite podujatie, ktoré sa koná vo vašom okolí, aby ste sa mohli učiť, rásť a inšpirovať sa.


Ako sa prihlásim?

Chcete sa zúčastniť doTERRA autumn tour? Tí, ktorí ste už registrovaní v doTERRA, použite tlačidlo nižšie.

Tí z vás, ktorí ešte nie sú registrovaní v doTERRA, napíšte nám správu nižšie - máte vstup ZDARMA! :)

Tešíme sa na stretnutie s vami.

Tím Voňavo :)


4 špeciálne balíčky počas Spring Tour:

1. dōTERRA Spring Exclusives Kit

Privítajte exkluzívny balíček dōTERRA Spring Exclusives Kit* s produktmi, ktoré sú v Európe úplne nové, za skvelú zľavnenú cenu. K dispozícii VŠETKÝM členom dōTERRA v období: 21. februára - 30. apríla 2020

Popis balíčka: Pripravte sa na očistu vašej mysle a tela a vdýchnite nový život do vašej individuálnej wellness starostlivosti s novým exkluzívnych balíčkom Spring Exclusives Kit. Balík okrem dezodorantu dōTERRA Balance™ s novou receptúrou obsahuje tri úplne nové produkty: Dezodorant Citrus Bliss™, Citrónový eukalyptus, známy svojou osviežujúcou arómou, aby vám dodal revitalizujúcu vzpruhu, keď to najviac potrebujete, a Tamer™, ktorý vyrovná vašu náladu, nech vaša cesta povedie kamkoľvek.

Balíček obsahuje: Citrónový eukalyptus (15 ml), Tamer™ v guľôčkovej fľaštičke (10 ml) dezodorant Citrus Bliss™ & dezodorant dōTERRA Balance™

*Dostupný do vypredania zásob prostredníctvom štandardných a LRP objednávok

30 PV
33,50 €

Ceny sú bez DPH
Čisté ceny a percentá zliav môžu medzi krajinami mierne kolísať.


2. Spring Aromatics Diffused Kit

Uľahčite si týmto balíkom Spring Aromatics Diffused Kit * emocionálnu terapiu vonnými látkamia ušetrite viac ako 33 %. Môžete kúpiť len počas nášho podujatia Spring Tour**. PLUS - zúčastnite sa jedného z našich podujatí Spring Tour a získate ZDARMA olej/oleje, ktorý/ktoré si odnesiete domov, ak si balíček zakúpite priamo na živom podujatí.

Popis balíčka: Balíček Spring Aromatics Diffused Kit obsahuje patentované zmesi esenciálnych olejov, ktoré predstavujú šesť kategórií emocionálnej pohody. Je čas vyvážiť a rozjasniť vaše premenlivé nálady, nájsť utešenie a povzbudenie či inšpirovať sa, aby ste znovu zanietene snívali.Difúzer Petal 2.0 je silný a moderný a šíri mimoriadne jemnú hmlu, ktorá pokryje priestor až 30 metrov štvorcových. Difúzer Petal 2.0 vám zaistí úplnú kontrolu nad spôsobom, akým doma rozptyľujete oleje: nastavte si svetlo podľa vlastných potrieb a prispôsobte si produkciu hmly výberom z prevádzok 2 a 6 hodín nepretržite alebo 12 hodín prerušovane.

Balíček obsahuje: 5 ml fľaštičky: dōTERRA Motivate™, dōTERRA Cheer™, dōTERRA Passion™, dōTERRA Forgive™, dōTERRA Console™, dōTERRA Peace™ a Petal 2.0.

108.50 PV
126,11 €

Ceny sú bez DPH
Zľava v % sa uplatňuje na ČISTÚ cenu.
Čisté ceny a percentá zliav môžu medzi krajinami mierne kolísať.


3. Spring Aromatics Diffused Enrolment Kit

Uľahčite si týmto balíkom Spring Aromatics Diffused Kit * emocionálnu terapiu vonnými látkamia ušetrite viac ako 34 %. Môžete kúpiť len počas nášho podujatia Spring Tour**. PLUS - zúčastnite sa jedného z našich podujatí Spring Tour a získate ZDARMA olej/oleje, ktorý/ktoré si odnesiete domov, ak si balíček zakúpite priamo na živom podujatí.

Popis balíčka: Balíček Spring Aromatics Diffused Kit obsahuje patentované zmesi esenciálnych olejov, ktoré predstavujú šesť kategórií emocionálnej pohody. Je čas vyvážiť a rozjasniť vaše premenlivé nálady, nájsť utešenie a povzbudenie či inšpirovať sa, aby ste znovu zanietene snívali.

Difúzer Petal 2.0 je silný a moderný a šíri mimoriadne jemnú hmlu, ktorá pokryje priestor až 30 metrov štvorcových. Difúzer Petal 2.0 vám zaistí úplnú kontrolu nad spôsobom, akým doma rozptyľujete oleje: nastavte si svetlo podľa vlastných potrieb a prispôsobte si produkciu hmly výberom z prevádzok 2 a 6 hodín nepretržite alebo 12 hodín prerušovane.

Balíček obsahuje: 5 ml fľaštičky: dōTERRA Motivate™, dōTERRA Cheer™, dōTERRA Passion™, dōTERRA Forgive™, dōTERRA Console™, dōTERRA Peace™, doTERRA Essentials Booklet a Petal 2.0.

108.50 PV
136,11 €

Ceny sú bez DPH
Zľava v % sa uplatňuje na ČISTÚ cenu.
Čisté ceny a percentá zliav môžu medzi krajinami mierne kolísať.


4. Špeciálna ponuka na turné

Účastníci podujatia: Spring Aromatics Diffused Kit + ZDARMA Ružové korenie (5 ml)

Noví zaregistrovaní členovia: Spring Aromatics Diffused Kit + ZDARMA Ružové korenie (5 ml) a dōTERRA Motivate™ Touch (10 ml)

Účastníci získajú produkty zdarma, keď počas živého podujatia zadajú objednávku a preukážu sa potvrdením objednávky. Len jeden olej zdarma na jeden účet bez ohľadu na množstvo objednaných balíčkov.

Počet balíčkov, ktoré možno objednať, nie je obmedzený. Obrázky balíčka sú iba ilustračné. Balenie sa môže zmeniť.


*Dostupný do vypredania zásob prostredníctvom štandardných aj LRP objednávok.
**Trvanie podujatia: 21. februára - 30. apríla 2020.


Kontaktný formulár