FENG ŠUEJ

Zmeňte svoju energiu, zmeňte svoje šťastie


Určite poznáte miesta, na ktorých sa cítite veľmi príjemne, pohodlne, panuje tam akýsi mier. A miesta, kde sa necítite dobre, ste nespokojní a nepokojní a neviete prečo. Môže sa to týkať vášho domova alebo firmy.

Ale čo s tým? Pomôže vám práve Feng šuej.


Čo je Feng šuej?

Feng šuej je starodávne čínske umenie žiť v harmónii so svojím prostredím. Všetko, čo nás obklopuje, je vytvorené z energie (čchi, kozmická energia, životná energia, prapôvodná energia), ktorá je súčasťou vesmíru a vytvára a ovplyvňuje všetko živé aj neživé. Všetkému živému poskytuje silu na rozvoj a udržuje všetko v pohybe. Potrebuje voľne prúdiť priestorom, jej tok nesmie byť blokovaný ani nesmie prúdiť veľmi rýchlo.

Feng šuej je metafyzickou vedou, ktorá rozoznáva a pomáha pochopiť čchi v okolitom prostredí. Pomáha nám zistiť, aký charakter má čchi a umožňuje nám zlepšovať energiu vo svojom okolí. Čchi prúdi v ľudskom tele, vo zvieratách, rastlinách, preteká terénom, budovami. Každý človek, zviera, rastlina a každý priestor má svoju vlastnú čchi, ktorá sa mieša s čchi prostredia. V dôsledku toho tvary, materiály a ich umiestnenie ovplyvňujú a menia tok a charakter čchi. Prostredníctvom Feng šuej môžeme jej tok a charakter ovplyvňovať a vytvárať tak harmóniu a rovnováhu. Môžeme ju využívať v prospech konkrétnych cieľov nášho každodenného života.Feng šuej napomáha:

Zdraviu - Feng šuej vám umožní poznať prúdenie prospešných a škodlivých energií v byte a určiť, ktoré miestnosti, umiestnenie a nasmerovanie jednotlivých súčastí bytu sú najvhodnejšie na podporu vášho zdravia.

Vzťahom - stagnujúca alebo škodlivá čchi môže ovplyvniť aj vzťahy vo vašom byte/dome. Vhodnou úpravou môžeme zmeniť charakter čchi a podporiť emočnú oblasť zameranú na vzťahy, či už partnerské, medzi rodičmi a deťmi alebo medzi deťmi.

Prosperite - či chceme alebo nie, všetci sme závislí na materiálnych príjmoch. Len dostatok financií nám zaistí zodpovedajúcu životnú úroveň. Feng šuej vie určiť vhodné umiestnenie a usporiadanie kancelárií, firemných sídiel, prevádzok a predajní. Môžeme tak ovplyvniť svoju kariéru, peniaze, postavenie v spoločnosti.

Feng šuej diár a kalendár

Marta opäť s kolegynkami zo Slovenského feng šuej inštitút vydali už piaty ročník kalendára pod názvom Silové miesta Slovenska 2020.

Kalendár je určený ľuďom s aktívnym prístu­pom k životu, pre poradcov alebo fanúšikov feng šuej, ako aj terapeutov praktizujúcich klasickú čínsku medicínu. Téma predchádzajúcich ročníkov kalendára sa ešte zďaleka nevyčerpala. Niektoré silové miesta môžu časom a rôznym pôsobením stratiť alebo zmeniť svoju energiu. Priebežne však vznikajú a objavujú sa nové, energeticky zaujímavé lokality. 

Aj v tomto 5. vydaní uverejňujeme 14 farebných fotografií, z ktorých môžete pocítiť silu a energiu týchto miest alebo sa na svojich potulkách vydať priamo na miesto a vnímať ju naplno.

Diár a almanach fengšuej 2020 je obdobou a nájdete v ňom ešte niečo naviac. 

Na podnet našich čitateľov sme pridali do kalendára aj diára české mená a sviatky.

Cena je za kalendár alebo diár rovnaká: 9,80 €. 

(ak by ste ich chceli predávať ďalej, napíšte mi)

Feng šuej pre vás pripravuje:

Marta

0905 245 115


Kompletné informácie o Centre Feng Šuej nájdete na tomto linku