1 2 3 4 5 6

FENG ŠUEJ

Zmeňte svoju energiu, zmeňte svoje šťastie


Určite poznáte miesta, na ktorých sa cítite veľmi príjemne, pohodlne, panuje tam akýsi mier. A miesta, kde sa necítite dobre, ste nespokojní a nepokojní a neviete prečo. Môže sa to týkať vášho domova alebo firmy.

Ale čo s tým? Pomôže vám práve Feng šuej.

Čo je Feng šuej?

Feng šuej je starodávne čínske umenie ako žiť v harmónii so svojím prostredím. Všetko, čo nás obklopuje, je vytvorené z energie (čchi, kozmická energia, životná energia, prapôvodná energia), ktorá je súčasťou vesmíru a vytvára a ovplyvňuje všetko živé aj neživé. Všetkému živému poskytuje silu na rozvoj a udržuje všetko v pohybe. Potrebuje voľne prúdiť priestorom, jej tok nesmie byť blokovaný ani nesmie prúdiť veľmi rýchlo.

Feng šuej je metafyzickou vedou, ktorá rozoznáva a pomáha pochopiť čchi v okolitom prostredí. Pomáha nám zistiť, aký charakter má čchi a umožňuje nám zlepšovať energiu vo svojom okolí. Čchi prúdi v ľudskom tele, vo zvieratách, rastlinách, preteká terénom, budovami. Každý človek, zviera, rastlina a každý priestor má svoju vlastnú čchi, ktorá sa mieša s čchi prostredia. V dôsledku toho tvary, materiály a ich umiestnenie ovplyvňujú a menia tok a charakter čchi. Prostredníctvom Feng šuej môžeme jej tok a charakter ovplyvňovať a vytvárať tak harmóniu a rovnováhu. Môžeme ju využívať v prospech konkrétnych cieľov nášho každodenného života.Feng šuej napomáha:

Zdraviu - Feng šuej vám umožní poznať prúdenie prospešných a škodlivých energií v byte a určiť, ktoré miestnosti, umiestnenie a nasmerovanie jednotlivých súčastí bytu sú najvhodnejšie na podporu vášho zdravia.

Vzťahom - stagnujúca alebo škodlivá čchi môže ovplyvniť aj vzťahy vo vašom byte/dome. Vhodnou úpravou môžeme zmeniť charakter čchi a podporiť emočnú oblasť zameranú na vzťahy, či už partnerské, medzi rodičmi a deťmi alebo medzi deťmi.

Prosperite - či chceme alebo nie, všetci sme závislí na materiálnych príjmoch. Len dostatok financií nám zaistí zodpovedajúcu životnú úroveň. Feng šuej vie určiť vhodné umiestnenie a usporiadanie kancelárií, firemných sídiel, prevádzok a predajní. Môžeme tak ovplyvniť svoju kariéru, peniaze, postavenie v spoločnosti.

Feng šuej diár a kalendár 2022

Marta opäť s kolegami zo Slovenského feng šuej inštitút vydali už siedmy ročník kalendára pod názvom Silové miesta Slovenska 2022 a Feng-šuej diár Almanach 2022. Obidva aj s českým kalendáriom.

Kalendár je určený ľuďom s aktívnym prístu­pom k životu, pre poradcov alebo fanúšikov feng šuej, ako aj terapeutov praktizujúcich klasickú čínsku medicínu. Téma silových a energeticky zaujímavých miest sa ešte zďaleka nevyčerpala. Aj v tomto 7. vydaní uverejňujeme 14 farebných fotografií, z ktorých môžete pocítiť silu a energiu týchto miest alebo sa na svojich potulkách vydať priamo na miesto a vnímať ju naplno.

Diár a almanach feng-šuej 2022 je obdobou a nájdete tam naviac horoskopy jednotlivých znamení a podporu zdravia v jednotlivých mesiacoch Bachovými kvetovými esenciami.


KALENDÁR A DIÁR 2022 SÚ MOMENTÁLNE V TLAČI A ČOSKORO BUDÚ PRE VÁS K DISPOZÍCII.

V kalendári nájdete:

Z klasickej čínskej medicíny:

 • Podporné potraviny pre jednotlivé orgány + recept
 • Klimatické vplyvy a zdravotné prejavy v jednotlivých obdobiach
 • Podpora zdravia esenciálnymi olejmi v každom mesiaci
 • Orgánové hodiny

Z Feng šuej: 

 • O klasickom Feng šuej
 • O metóde Lietajúce hviezdy
 • Lietajúce hviezdy na rok 2022, ich vplyv a harmonizácia
 • Ročné disharmonické vplyvy
 • Osobné životné číslo (Ming Gua) a jeho priaznivé a nepriaznivé smery
 • Ba Zhai
 • Popis trigramov
 • Tabuľky diagramov Lietajúcich hviezd pre 7., 8. a 9. periódu

Z klasickej čínskej astrológie a techník výberu správneho času:

 • Horoskop pre rok 2022
 • Špeciálne vplyvy v každom dni, na základe, ktorých si viete vybrať vhodný čas pre dôležité udalosti vo svojom živote - byť v správny čas na správnom mieste

Silové a energeticky zaujímavé miesta na Slovensku

Lunárny kalendár

České kalendárium so sviatkami a menami

Sebarozvojové, inšpirujúce a duchovné citáty

Cena je za kalendár alebo diár rovnaká:
10,80 €.  

(ak by ste ich chceli predávať ďalej, napíšte nám)

Feng šuej pre vás pripravuje:

Marta

0905 245 115


Kompletné informácie o Centre Feng Šuej nájdete na tomto linku

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu