1 2 3 4 5 6

FILIPÍNSKE LIEČENIE S LINOM

Využite prítomnosť Lina v našich končinách k vášmu liečeniu, uzdraveniu a harmonizácii tela a mysle

Centrum Voňavo  l  ďalší termín pripravujeme  l  od 80 €


Máme pre vás jedinečnú možnosť filipínskeho liečenia. Pán Lino týmto spôsobom lieči fyzické, duševné aj duchovné ťažkosti. Môžete prísť s akýmkoľvek problémom.

Lino lieči rukami a odstraňuje z tela "zmaterializované" choroby v podobe blokov, ktoré nám môžu brániť žiť naplno a cítiť sa zdravo.

Lino víta ľudí všetkých vekových kategórií, vrátane detí a je možné sa na neho obrátiť s každým zdravotným problémom. Toto liečenie je prospešné i pre tých, ktorí sa cítia zdraví, pretože jeho pôsobenie na telo a myseľ môže slúžiť ako kvalitná prevencia.Aký je princíp filipínskeho liečiteľstva?

Linova liečivá energia - duch svätý - lieči telo, myseľ i dušu, teda všetky 3 zložky, z ktorých sme zložení. Štvrtou zložkou je zmienený duch svätý - absolútne vedomie - liečivá energia. Táto vedomá energia ako liečiteľov dar vstupuje behom procesu do celej bytosti človeka, teda do tela fyzického a ostatných jemnohmotných tiel, ktoré má každý človek. Pokiaľ sme cez vieru otvorení tejto energii, potom táto energia v plnej sile celkom vedome čistí, upratuje, hojí, "opravuje" všetko v tele, duši i mysli človeka.

Lino je duchovný liečiteľ, ide teda o liečenie spirituálne, o očistenie všetkého, čo nám bráni v zdraví a šťastí. To, čo lieči, je Svetlo, a Lino, ako sám tvrdí, je nástrojom tohto Svetla. Dôležitou súčasťou duchovného liečenia je tiež náš prístup - naša otvorenosť, naša viera.

Liečenie je určené pre deti i dospelých, pre chorých i tých, ktorí sa cítia zdraví, a to ako výborná prevencia a harmonizácia. Okrem liečenia Lino poskytuje tiež individuálne rady týkajúce sa predovšetkým nášho stravovania.


Cena za liečenie

80 eur

Liečenie trvá cca 10 minút, počas nich bude vykonaná diagnostika, samotné liečenie, prečistenie a opravenie energetických dráh v tele a krátka masáž. 


Miesto a čas

Centrum Voňavo, Trnavská cesta 80, Bratislava - MAPA 

Liečenie bude prebiehať od 10:00 do 20:00 h. 

Svoj termín si rezervujte vopred a včas, ďakujeme. Marta Látalová 0905 245 115 

Svoje liečenie si rezervujte vopred u:

Marta Látalová

0905 245 115

O liečiteľovi


Lino be Guisanda Lino pro řadu z nás známým pojmem - milý a skromný muž. Má neobyčejný dar léčit lidi a pomáhat jim najít či zesílit životní sílu, harmonii a zdraví.

Žije ve své rodné zemi a více jak 30 let cestuje po celém světě, kde se věnuje lidem. Praktikuje mnohokrát zmiňovanou metodu známou pod názvem filipínské léčitelství. To spočívá ve vniknutí do těla prostřednictvím rukou, a to na místa, která nesou známky disharmonie a kde se nachází energetický blok
způsobující nemoc či problém. Tento blok je během léčení odstraněn, vyčištěn. Díky tomu se nám uleví a většinou ihned po proceduře pocítíme velmi pozitivní změny v těle i v naší psychice. Cítíme se otevřeni a blíže ke svému zdroji, ke štěstí, k harmonii.


Linove osobné stránky nájdete tu.


Videorozhovor s liečiteľom Linom z Filipín: