1 2 3 4 5 6


Sme vášnivé alchymistky Života

Prečo sme založili centrum Voňavo? Chceli sme vytvoriť voňavé miesto pre vašu dušu a zmysly. Miesto, kde sa zrelaxujete po všetkom tom strese, ktorý denno-denne zažívate v práci, doma. 

Nájdite si u nás aj VY ideálny spôsob na relax, očistenie tela a psychiky.
Budete sa cítiť ľahšie na duši aj na tele, nabudení, plní vitality a omladnutí. 

Sme vaším kompasom na ceste sebapoznania


Kto sa bude o vás starať:

Xenyie

Masáže, Terapie, Psychosomatika, Aromaterapia, Meranie s iTOVi, Muzikoterapia, Ženské kruhy, Meditácie, Kurzy, prednášky a workshopy pre ženy, mužov a páry

doTERRA ID 7904825

tel. č.: 0905 343 543

Viac o mne nižšie > 

Marianna


Masáže, Terapie, Psychosomatika, Aromaterapia, Meranie s iTOVi, Muzikoterapia, Ženské kruhy, Meditácie, Kurzy, prednášky a workshopy pre ženy, mužov a páry

doTERRA ID 7949885

tel. č.: 0904 023 256

Viac o mne nižšie > 

Marta


Aromaterapie, Meranie s iTOVi, Miešanie osobných parfumov, Výroba voňavých náramkov, Prednášky na tému esenciálna oleje, bachovky, feng šuej, technika výberu správneho času ZeRi, čínska astrológia BaZi

doTERRA ID 7486325

tel. č.: 0905 245 115

Viac o mne nižšie >

Blanka


Arteterapie, Aromaterapie, Psychosomatika, Meranie s iTOVi

doTERRA ID 4541805

tel. č.: 0911 454 911

Viac o mne nižšie >

XENYIE SUHAYILA KOMERS

Volám sa Xenyie a pochádzam z Prahy, Som Osho sannyásin Ma prem Sávitryí. 

Som vydatá, mám syna a dcéru. Mám stredoškolské technické vzdelanie, prešla som mnohými zamestnaniami a niekoľkými manažérskymi pozíciami.

Teraz všetky svoje životné skúsenosti, vzdelanie, kurzy a zasvätenia využívam na šírenie holistického vnímania človeka, ktoré je pre mňa synonymom pre Bytie tu a teraz, Najvyššie Vedomie, Pravdivosť, Slobodu a Lásku.

Len Život ukazuje a ukáže, či sa mi vyššie uvedené darí.

Absolvovala som individuálny psychoterapeutický tréning PhDr. Hany Žeravovej. Mám zasvätenia do indických a egyptských starodávnych náuk. Som Majster Reiki a akreditovaný kouč. 2 roky praxe v meditačnom centre - vedenie skupín zameraných na vedomý život, jogu a Osho meditácie. Usporiadavanie kurzov masáží v Prahe, v Brne, v Bratislave, v Nitre, v Trenčíne. Vedenie individuálnych terapií pre zahraničnú i domácu klientelu. Celoživotná prax v meditácii, bohaté skúsenosti získané individuálnymi meditačnými technikami v Sahare, v Afrike, v Indii. Meditácie a duchovné vnímanie sveta sú mojím talentom, o ktorých píšem i na blogu. Od roku 2008 prax v masážach v Čechách a na Slovensku pre ľudí z celého sveta.

Kontaktujte ma na:
0905 343 543
moje@vonavo.eu 
doTERRA ID 7904825


MARIANNA PÚŠOVÁ

Volám sa Marianna a pochádzam z Nitry. Som vašou sprievodkyňou, dôverníčkou, terapeutkou, masérkou.

Než som našla toto naplňujúce poslanie, pracovala som na viacerých miestach. Považujem sa za pozitívneho človeka, ale vtedy som zabúdala sama na seba. Bola som milá na všetkých naokolo a snažila sa im neustále vyhovieť. Bola som z toho vyčerpaná, potláčala som svoj hnev, stres a frustráciu v sebe a to mi ubližovalo.

Vtedy som si povedala "a dosť" a chcela som to zmeniť. Začala som chodiť na mnoho prednášok a seminárov osobného rozvoja, čítala viac kníh, zašla som si na relaxačné masáže a aj na psychoterapiu.

2 roky veľkého sebarozvoja a konečne som sa cítila sama sebou. Mala som ľahší pocit na duši, nemusela som byť nasilu milá, stále sa len usmievať a všetkým naokolo sa niečím zavďačiť. Bol to, a stále je, oslobodzujúci pocit.

Práve tento sebarozvoj a transformácia v mojom živote ma nasmerovali tam, kde som teraz, od 2015. Som za to vďačná a hrdá na seba.

Ak aj vy cítite, že chcete a potrebujete vo svojom živote niečo zmeniť, napíšte mi. Rada vám poradím.

Kontaktujte ma na:
0904 023 256
moje@vonavo.eu 
doTERRA ID 7949885


MARTA LÁTALOVÁ

Keďže mám ten "dar" sama seba ničiť prílišnou prácou a snahou vyhovieť všetkým a za každých okolností, robiť všetko a najlepšie sama (už pár rokov sa učím delegovať a občas povedať aj nie), dopracovala som sa pred rokmi k menšiemu vyhoreniu. 

Vtedy som začala objavovať svet prírodných riešení a holistický prístup k človeku (nechcela som skončiť na psychiatrii a ma liekoch) a prišli mi do cesty aj esenciálne oleje. A to ma zachránilo. Esenciálne olejčeky mi pomohli uvoľniť sa, pustiť nepotrebné alebo nefunkčné veci a vzťahy, pochopiť svoju vnútornú prázdnotu a aj to, že sa nedá zaplniť ničím z vonku, ale len čistou Láskou k svojej bytosti. 

Vtedy začala cesta môjho osobnostného rozvoja (wow, už je to vyše 21 rokov). Z osoby plnej úzkostí, strachov, nechápajúcej tento svet, z takej šedej myšky, som sa postupne stala zrelou ženou. Celou touto cestou mi pomáhali esenciálne olejčeky a neskôr aj bachove kvetové esencie, vyrovnať sa s emočnými prepadmi, nastoliť harmóniu.

Esenciálne olejčeky sú stále mojimi spoločníkmi, v mojej kabelke ich nájdete vždy minimálne 10. Jednoducho ich milujem a milujem ich rôzne kombinovať a miešať, stále v nich objavujem niečo nové, stále sa o nich učím a oni učia mňa. 

Kontaktujte ma na:
0905 245 115
doTERRA ID 7486325


BLANKA HEGEDÜŠOVÁ

Rakovina - slovo, ktoré vyvoláva pocity strachu a beznádeje. I vo mne ich kedysi vyvolávala. Dnes za ňu temer denne ďakujem.

Otvorila mi dvere k úplne novému životu a predovšetkým k poznaniu.Keď som na onkológii zistila že lekári nehľadajú príčinu, len chcú čo najskôr odstrániť nádor, pustila som sa do hľadania.

Táto cesta začala v januári 2008 a priviedla ma k štúdiu psychosomatiky, aroma a arteterapie. Dnes sa im profesionálne venujem a neustále objavujem zázraky, ktoré sa dejú v tele i v celom našom bytí. Naučili ma veľmi veľa o mne, o živote, o Ves-míre, o skutočných hodnotách.

Mojou túžbou je pomôcť tým, ktorí o to stoja, otvoriť dvere k tomuto poznaniu. 

Vyštudovala som Fytotechnický odbor na VŠP v Nitre, Psychosomatiku v Prahe, kurz techniky Aromatouch masáže a neustále samovzdelávanie.

Kontaktujte ma na:

0911 454 911 
moje@vonavo.eu 
doTERRA ID 4541805

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu