1 2 3 4 5 6

ONLINE KURZ PRANIC HEALING

U vás doma  l  Jednodňový kurz  l  od 65 €
nedeľa 30. 1. 2022


Ľudské telo má úžasnú schopnosť sebaliečenia a sebauzdravenia. Pranic Healing podporuje túto jeho schopnosť tým, že prečisťuje a energetizuje energetický systém, ktorý prestupuje a ovplyvňuje fyzické telo. Pranic Healing je bezdotyková, otestovaná a prepracovaná techniky, ktorá pracuje na základe prírodných zákonov. Pránickí liečitelia nestanovujú diagnózy, nezasahujú do liečby predpísanej lekármi, naopok, používajú lekársku diagnózu ako základ pre energetické liečenie.


Video s českými titulkami o Pranic Healing


"Raz príde čas, kedy veda urobí obrovský pokrok nie preto, že budú lepšie nástroje na výskum, ale preto, že niektorí ľudia budú vedieť pracovať s veľkou duchovnou silou, ktorá je v súčasnosti používaná veľmi zriedka. Behom niekoľko storočí bude umenie duchovného liečenia viac a viac vyvíjané a všeobecne používané."

Gustaf Stromberg, švédský astronóm, 1882-1962Pranic Healing: Technika samoliečenia i pomoci blízkym

Energia znamená život. Je všadeprítomná. V našich telách, v prírode i v celom Vesmíre. V každučkej našej bunke je malinká elektráreň, ktorú poznáme pod názvom mitochondria.

Je taká dôležitá, že na rozdiel od bunky samotnej, má dvojitú membránu, ktorá ju chráni. Životná energia, chi, prána... je jedno aký má názov, bez nej by neexistoval život na Zemi.  

Čo je to PRANIC HEALING?

Je to bezdotyková metóda práce so životnou energiou, ktorá je založená na prastarých liečiteľských technikách.
Celé stáročia ich využívali liečitelia, šamani a vďaka filipínskemu inžinierovi chémie, Choa Kok Sui, je teraz dostupná i pre nás.

Majster Choa Kok Sui roky porovnával a testoval rôzne postupy a techniky práce s energiou, vďaka čomu zostavil účinnú a bezpečnú metódu použitia prány. Vďaka nej si sami dokážeme zlepšiť zdravotný stav, odstrániť bolesti, a môžete pomôcť nie len sebe, ale i svojim blízkym.

Niekoľko prínosov metódy PRANIC HEALING:

 • úľava od psychického napätia
 • podpora vitality a väčšej chuti do života
 • okamžitá úľava pri miernejších potiažach
 • rýchlejšie uzdravenie pri vážnejších problémoch
 • rýchlejšie hojenie po operáciách a podobne


Martijn Eskinasi, ktorý povedie tento kurz, sa okrem práce so životnou energiou venuje tiež aromaterapii. I táto metóda je známa už celé tisícročia a pomaly ju začína objavovať aj dnešná medicína. 


Jednotlivé podujatia môžete i venovať formou darčekovej poukážky. 


Online kurz samoliečenia Pranic Healing

Self Pranic Healing Course podľa Majstra Choa Kok Sui

Udalosť na Facebooku
 

Naučte sa jednoduché a účinné techniky na zlepšenie zdravia a duševnej pohody.

Kurz pránického samoliečenia Self Pranic Healing vás naučí, ako si aktivujete prirodzený proces hojenia tela. Keď si porežete alebo popálite ruku, vaše telo sa rýchlejšie zahojí, v dôsledku zvýšenej energetickej úrovne postihnutej časti a celého tela.

Objavte s nami krok za krokom techniku liečenia energiou, ktorá sa ľahko naučí a viete ju použiť na zlepšenie pohody a podporu vášho tela. Prostredníctvom ľahko sledovateľných cvičení sa naučíte, ako zvýšiť a nasmerovať liečivú energiu na odstránenie blokád. Tieto energetické blokády často spôsobujú nízku vitalitu a mnoho fyzických a emocionálnych ochorení, ktorými ľudia trpia. Odhaľte, ako myšlienky a emócie ovplyvňujú zdravie a vitalitu a čo môžete urobiť, aby ste zostali pozitívni.

Obsah kurzu:

Zážitkový - Naučíte sa vidieť a cítiť jemnú energiu a energetické telo

Anatómia energetického tela - Dozviete sa viac o energetických centrách a kanáloch, ktoré distribuujú životnú silu (pránu) do celého tela

Prístup krok za krokom - Precvičíte si jednoduché kroky na liečenie bolesti hlavy, žalúdočných ťažkostí, dýchacích ťažkostí, stresu a ďalších

Zvýšite si svoju vitalitu a energiu - Objavíte dychové a fyzické cvičenia, aby ste upokojili emócie a myseľ a zároveň si zvýšili hladinu životnej energie (prány) vo vašom tele

Emocionálna a duševná pohoda - Vyskúšate silu afirmácií, odpustenia a meditácie so sprievodcom

Kedy: 

nedeľa 30. 1. 2022

Kde:

Kurz bude prebiehať online cez skype - prihlasovací link dostanete po zaregistrovaní sa

Cena:

65 € - skupinovo (viacero účastníkov a lektor)
85 € - individuálne (iba vy a lektor)

 • V cene máte aj praktický e-book

 • IBAN: SK2583300000002201191543
  Do poznámky: meno účastníka/účastníkov + dátum a názov kurzu
 • Termín úhrady do 25. 1. 2022


Registrácia:

 • e-mailom na moje@vonavo.eu
 • telefónom na +421905343543
 • alebo formulár nižšie

Je nutné sa registrovať, aby sme vedeli s vami ďalej komunikovať. Poslať vám organizačné informácie. Potvrdenie vášho miesta na kurzu. Keď iba pošlete zálohu na účet, bez zaslania prihlášky na e-mail, nevieme vás identifikovať. Ďakujeme za pochopenie a spoluprácu.


Často kladené otázky:

Aký je rozdiel medzi jednodňovým online kurzom a dvojdňovým prezenčným kurzom PH1 (okrem vzájomného ošetrenia)?

 • Vo dvojdennom kurze je naviac 11 hlavných čakier a ich funkcie. Skenovanie, čiže prezeranie energie a blokov (kongescia a deplecia) u klienta. Energetické puto, receptivita klienta na energie, rôzne techniky ako dosiahnúť veľmi dobré výsledky v liečení, používanie pránického dýchania rôznymi technikami, liečenie božskou energiou, duchovné puto, karmický zákon, liečenie na diaľku.
  Takže je rozdielov veľa. :)

Je jednodňový online kurz časťou dvojdňového prezenčného kurzu PH1?

 • Prvý diel online kurzu sa viac-menej opakuje v dvojdennom. V dvojdennom kurze nie sú Meditácia bieleho svetla, psychické stránky samoliečenia a 5 tibeťanov. Takže nejaký presah tam je, ale i jednodenný kurz má svoje unikáty.

Môžete urobiť ešte jednodňový online kurz?

 • Samozrejme. Keď je záujem, radi spravíme.

Absolvoval(a) som jednodňový online kurz a chcem sa zúčastniť dvojdňového prezenčného kurzu. Aká je potom cena? Je možná zľava?

 • Pre tých z vás, ktorý u nás už absolvovali jednodňový online kurz a chcete sa zúčastniť prezenčného kurzu, prípadne si chcete dvojdňový prezenčný kurz zopakovať, dávame zvýhodnenie -25€.

Jednotlivé podujatia a zvýhodnený balíček môžete i venovať formou darčekovej poukážky.

 • Zvýhodnený balíček A: Pranic Healing seminár + kurz 1 za 165 € (ušetríte 10 €)
 • Zvýhodnený balíček B: Pranic Healing kurz 1 + 2 za 270 € (ušetríte 20 €)
 • Zvýhodnený balíček C: Pranic Healing kurz 2 + 3 za 290 € (ušetríte 40 €)
 • Zvýhodnený balíček D: Pranic Healing kurz 1 + 2 + 3 za 385 € (ušetríte 70 €)

 • cena výhodného balíčku platí pri platbe celej sumy vopred

KNIHA Pranic Healing
"Zázraky pomocou pránického liečenia"

Praktický manuál energetického liečenia od Mistra Choaa Kok Sui

Dílo Zázraky pomocí pránického léčení je mezníkem v oblasti energetického léčení. Tato převratná kniha spolu se svým autorem Mistrem Choa Kok Sui dosáhla od svého prvního vydání v roce 1987 pod původním názvem Starodávná věda a umění pránického léčení fenomenálního úspěchu, překročila hranice všech kontinentů a přinesla naději, uzdravení a posílení milionům lidí. 

Tato kniha jednoduchým a systematickým způsobem představuje principy a technik, které se může naučit a zvládnout každý - s ověřenými výsledky! Využitím prány - životní energie se člověk naučí pomoci tělu znovu získat zdraví a urychlit jeho léčebný proces. Kniha obsahuje svědectví mnoha pacientů a léčitelů, kteří potvrzují regenerační schopnosti pránického léčení.

Zázraky pomocí pránického léčení, první kniha z řady dalších, byla přeložen do více než třiceti jazyků a publikován ve více než sedmdesáti zemích. Počty praktiků, kteří provozují pránické léčení ve svých domovech nebo v léčebných centrech a na klinikách, rostou mílovými kroky. Můžete je nalézt téměř ve všech větších městech po celém světě.

Cena: 25 €

Skladom: Bratislava a Nitra

Doručenie: Osobný odber v BA/NR alebo za príplatok poštou

Pranic Healing pre vás zabezpečuje:

Xenyie

0905 343 543


O lektorovi


Martin Eskinasi je liečiteľom, lektorom 1. a 2. stupňa metódy Pranic Healing podľa Majstra Choa Kok Sui pre Českú a Slovenskú republiku. Študoval geografiu, okrem iného aj na Karlovej univerzite v Prahe. Kombinuje výskumnú prácu s vyše 10 ročnou praxou pránického liečenia. Martin býva so svojou českou manželkou Zuzanou neďaleko Amsterdamu a hovorí plynule po česky.

Martinove osobné stránky nájdete TU.

Chcete sa zúčastniť Pranic Healing?

Vyplňte formulár nižšie alebo kontaktujte Xenyie Komers +421 905 343 543. 

Tešíme sa na stretnutie s vami.

Tím Voňavo :)


Prihláška na Online kurz PH

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu